השתלות שיניים | שתלים דנטליים – מרפאת דר' ראובן שפירא


משקפיים טלסקופיות משקפיים טלסקופיות
עבודה עם משקפיים טלסקופיות מגדילות, להן מחוברת תאורה מיוחד, המאפשרת לרופא שדה ראייה מוגדל עד כדי פי 9 מהנראה בעין רגילה והתאורה יעילה במיוחד לאזורים אחוריים בפה לשם אור ישיר מכסא המטופל מתקשה להגיע. כך אפשר להבחין בפרטים קטנים ולעבוד בדיוק גבוה תוך הקפדה על דיוק בביצוע.
רדיוגרפיה ממוחשבתschick רדיוגרפיה ממוחשבת - schick
צילום רנטגן דיגיטלי המתאפשר בזכות פיתוח חיישן מיוחד, המהווה תחליף לסרט הצילום הרגיל. רגישות החיישן גבוהה ביותר כך שעוצמת קרינה נמוכה משמעותית בהשוואה לקרינה הדרושה בעת צילום עם סרט רגיל. עוצמת הקרינה המשמשת לצילומי רנטגן נמוכה בכ90% בעת השימוש בחיישן המיוחד. הצמצום בחשיפת המתרפא והצוות הרפואי לקרינה, הינו חשוב לנו מאוד ע"מ לתת את הטיפול האיכותי ביותר הקיים. התמונה מתקבלת על מסך המחשב באיכות גבוהה ובמהירות רבה וכן משמש לתיעוד ומעקב.
המצלמה האינטרה אורלית המצלמה האינטרה אורלית
המצלמה היא מסוג CONCEPT 3 פרי פיתוח ומחקר שהושג בטכנולוגית החלל החיצון. המצלמה מאפשרת צילומי פנים, לסתות או שיניים בודדות ברמה גבוהה ובאיכות מעולה, ושמירתם במחשב לצורכי תיעוד ומעקב.
בעזרת המצלמה ניתן להראות למתרפאים את מצב שיניהם תוך פירוט, הדגשה והגדלה של הממצאים הקיימים בפה על פני מסך המחשב. מבחינה מקצועית המצלמה היא כלי ייחודי העוזר מאד באבחון ובראיית ממצאים שבדרך אחרת יתכן ולא ניתן היה להבחין בהם כלל.
לייזר מסוג  Nd-jag לייזר מסוג Nd-jag
מכשיר לייזר באורך גל ספציפי המיוחד בכך שמאפשר ביצוע חיטוי וריפוי רקמות רכות ועצם בעזרת אנרגיה נמוכה. בכך מתקבל ריפוי מהיר יותר, עם פחות דלקת ופחות בצקת וכתוצאה מכך עוצמת הכאב לאחר הניתוח פתוחה מהותית. כמו כן, בשילוב עם PRP ההשתלה מתקבלת באיכות גבוהה ומשתפרים סיכויי ההצלחה בהתקנת שתלים במיוחד במקרים בהם קיים צורך בעקירת שן עקב דלקת או זיהום. לאחר העקירה מבוצע חיטוי בעזרת מכשיר הלייזר, מותקן שתל יחד עם השתלת עצם בו זמנית בתוספת PRP ולעיתים גם מבוצע שיקום זמני עם מבנה וכתר זמני מתברג.
Osseocare Osseocare
מכשיר ייחודי לקידוח בלסת ולהתקנת שתלים. מיוצר ע"י חברת Nobell biocare. המכשיר הוא המתקדם מסוגו בעולם. יתרונו בכך שמאפשר ביצוע הכנת אתר ההשתלה בלסת ובהמשך הברגת השתלים באופן מבוקר, מדויק ואחיד. נתוני הביצוע נשמרים בכרטיס אלקטרוני מיוחד, מועברים ונשמרים במחשב לצורך תיעוד, מעקב והמשך טיפול ושיקום במועד אחר.
SmartPreP SmartPreP
מיכשור חדשני יעודי להפקת הPRP, מבית HARVEST המיוצר בארה"ב, הינו פריצת דרך בתחום האימפלנטולוגי. SmartPreP מאפשר הפקת PRP תוך דקות ספורות, באופן סטרילי, ממוחשב וללא מגע אדם. החומר המופק, PRP, מביא לידי עליה בסיכויי ההצלחה בניתוחי השתלות עצם ולתוצאות מיטביות. השימוש בPRP בהשתלות עצם מצמצם את תופעת הנפיחות לאחר הניתוח ומקצר את תהליך הריפוי, לשביעות רצון המתרפא והצוות הרפואי. השיטה מאפשרת טיפול גם "במקרים אבודים" ומורכבים ,של חוסר עצם קיצוני, שעד כה לא ניתן היה לספק להם פתרון, תודות לקליטת עצם טובה יותר המושגת באמצעות שימוש בPRP.


השתלות שיניים | שתלים דנטליים | הרמת סינוס | ציפוי חרסינה | השתלת עצם | אוגמנטציה | למינט | שתל שיניים

    
‪Google+‬‏